Webináře

PŘEHLED REALIZOVANÝCH WEBINÁŘŮ:

 

3 x PROTI STRESU – cyklus přednášek po době Covidu 22.6. – 24.6.2020

1. POHYBEM TĚLA KE KLIDU V DUŠI

Interaktivní přednáška: Tělo, mysl a naše emoce jsou propojené. Jak to využít k úlevě od stresu i řešení životních obtíží? V přednášce Vás seznámím s mými zkušenostmi z psychohygieny pohybem a tancem, jak se nám daří díky pohybu být více v pohodě i psychicky. Jak se z našeho pohybu dokážeme o sobě něco dovědět? Inspirujeme se u Gabriely Roth, jaké rytmy a pohyby k tomu zvolit.

Lektor: Mgr. Zuzana Zaharowská

2. ABY VÁM HLAVA NEVYBUCHLA – NÁPADNÍK NÁSTROJŮ PROTI STRESU

Interaktivní přednáška: Určitá míra stresu k životu patří, stres může být dobrý sluha, ale je velmi špatný pán. Jak na to, když jsme tak zaplaveni stresem, že nevíme, kde nám hlava stojí? Podělíme se o nástroje, které mohou pomoci udělat si v hlavě zase pořádek a dostat stres pod kontrolu. Nástroje je možné použít jak pro naši vlastní psychohygienu, tak pro práci s klienty.

Lektor: Mgr. Kamila Kudlvasrová

3. KOUČINK / MANAŽERSKÁ SUPERVIZE PRO VEDOUCÍ SLUŽEB

Webinář: On-line setkání vedoucích služeb v oblasti pomoci ohroženým dětem, rodinám a osobám v krizi. Komorní setkání (max. 5 osob) nabídne reflexi, vhled, jak Vaše služby/projekty běží a nabídne Vám inspiraci, jak s nimi dál, jak a zda je změnit, či vylepšit. Očekává se, že účastníci přinesou podněty k řešení ze svého pracoviště/projektu, a budou se zpětnou vazbou či názorem podílet na podpoře dalších účastníků setkání.

Lektor: Mgr. Robert Pik

 


Jak to funguje?

Po vyplnění přihlášky Vám přijde potvrzení s odkazem na vstup do virtuální místnosti webináře. Webinář funguje přes systém Webex.

K připojení potřebujete počítač s internetem, reproduktor. Doporučujeme vstoupit do virtuální místnosti webináře o cca 10 min dříve a ověřit si, že technicky vše funguje. Webinář je koncipován jako přednáška – živé vysílání bez vstupu účastníků. Lektor s Vámi bude sdílet svou obrazovku, přes chatové okénko sdílet soubory či odpovídat na Vaše dotazy.

 

Postup pro připojení k webináři:

  • Po kliknutí na odkaz, který jste obdrželi emailem, se připojíte na on-line webinář.
  • Webinář může být spuštěn prostřednictvím aplikace (po kliknutí na odkaz Vám ji stránka rovnou nabídne ke stažení) nebo prostřednictvím webového prohlížeče (pokud kliknete na „Join from your browser“).
  • V následujícím okně vyplníte Vaše jméno a zadáte emailovou adresu.
  • Dále si zkontrolujete přístup k mikrofonu (během přednášky by měl být vypnutý) a přístup ke kameře (záleží na Vás, zda si přejete, aby Vás viděli ostatní účastníci a přednášející).
  • Klikněte na „Join meeting“. Vítejte na webináři, přejeme Vám příjemnou zábavu!