Úvod do tématu domácího násilí

Akreditace MPSV: A2022/1014-SP/PC/PP/VP

Objednávka kurzuTermíny-přihlášení

Cílem kurzu je seznámit profesionály z řad sociálních pracovníků, pracovníků v sociálních službách a dalších pomáhajících profesí s úvodem do tématu domácího násilí. Pracovníci tak budou schopni lépe identifikovat uživatele sociálních služeb, který domácí násilí zažívá nebo jím je ohrožen a budou mu moci nabídnout lepší podporu nebo odeslat na specializované zařízení.

Účastníci se seznámí s teoretickými základy daného tématu, vylepší své komunikační dovednosti, budou sdílet své zkušenosti. V rámci modelových rozhovorů budou moci reflektovat získané teoretické znalosti a budou mít možnost převádět je tak do praktických dovedností. Účastník dokáže lépe identifikovat domácí násilí, rozlišit ho a poskytnou vhodnou podporu. Frekventant kurzu bude lépe komunikovat či případně řešit jak domácí násilí v partnerských situacích, tak domácí násilí v případě mezigeneračních konfliktů, u dětí a na seniorech.

Pro koho je tento kurz

Kurz je určen pro pracovníky v sociálních službách, sociální pracovníky a další pracovníky pomáhajících profesí pracující s cílovou skupinou obětí domácího násilí.

Rozsah

  • 1-denní kurz, 8 výukových hodin (9:00 – 16:30 hod.)
PREZENČNĚ 2 290 Kč / ONLINE 1 950 Kč

Cena kurzu

Termíny kurzů – možnost přihlášení

Datum / čas Název kurzu a místo konání Pozn.
4.12.
8:30 - 16:00
ONLINE KURZ: Úvod do tématu domácího násilí Michal Sirka,
MPSV, online

Aktuálně není vypsán žádný termín kurzu. Máte-li zájem o informaci v momentě, kdy bude vypsán nový termín kurzu, prosím zanechte nám zde svůj e-mail:

Odeslat

Objednávka kurzu pro organizaci

Máte-li zájem o kurz na objednávku pro kolektiv pracovníků přímo ve vaší organizaci, prosím zanechte nám zde svou e-mailovou adresu. Ozveme se Vám.

Odeslat