Úvod do práce s emocemi v pomáhajících profesích

Akreditace MPSV: A2023/0904-SP/PC/PP/VP

Objednávka kurzuTermíny-přihlášení

Emoce jsou základní energií naší osobnosti a zásadním způsobem ovlivňují naše sebepojetí i sociální jednání.

Účastníci kurzu dostanou přehled všech základních emocí včetně seznámení s jejich zpracováním tak, aby pochopili, k čemu emoce slouží a jak je lze konstruktivně využít ve svém sebepojetí, v komunikaci s klienty a v běžných i krizových situacích při práci s klienty. Informace o emocích a práci s nimi budou zasazeny do kontextu sebepojetí a sebepéče, zároveň dojde k propojení tématu s problematikou hranic mezi pracovníkem v sociálních službách a klientem, což umožní účastníkům lepší prevenci před syndromem vyhoření a jejich vyšší profesionalizaci. V tomto úvodním kurzu budou předány nejen informace, čas bude i na diskuse, několik kazuistik, individuální i skupinovou práci a reflektovanou sebezkušenost.

Pro koho je tento kurz

Kurz je určen sociálním pracovníkům, pracovníkům v sociálních službách a dalším odborníkům v pomáhajících profesích.

Rozsah

  • 1denní kurz, 8 výukových hodin (9:00 – 16:30 hod.)
2 290 Kč

Cena kurzu

 

Termíny kurzů – možnost přihlášení

Aktuálně není vypsán žádný termín kurzu. Máte-li zájem o informaci v momentě, kdy bude vypsán nový termín kurzu, prosím zanechte nám zde svůj e-mail:

Odeslat

Objednávka kurzu pro organizaci

Máte-li zájem o kurz na objednávku pro kolektiv pracovníků přímo ve vaší organizaci, prosím zanechte nám zde svou e-mailovou adresu. Ozveme se Vám.

Odeslat