Tanec jako cesta

Neakreditovaný seminář, realizace na objednávku. 

Prožitkový víkend s vědomým pohybem a tancem.  

Spontánní tanec a vědomý pohyb nám nabízí skvělý nástroj k rozvoji a je vhodný pro všechny bez rozdílu věku, tanečních dovedností nebo fyzické kondice. Tento program nabízí různé varianty prožitkových workshopů umožňujících rozšiřovat naše kompetence a je určen nejen pro pomáhající profese, ale i širokou veřejnost, organizace a další kolektivy. Program se skládá z vhodně sestavené kombinace sdílení a diskuze, relaxace, uvolňujících cvičení, aktivizačních cvičení, tanečních a pohybových her, improvizace a spontánního tance.

Letáček ke stažení: Tanec jako cesta

Proč si vybrat tanec jako Vaši cestu rozvoje?

  • Díky cvičením se naučíte lépe uklidnit nebo naopak nabrat energii.

  • Ve spontánním pohybu poznáte své tendence v chování a naučíte se lépe vnímat dění kolem sebe a lépe se vcítit do ostatních.

  • Pomocí pohybových aktivit a tanečních her rozvíjíte svou neverbální komunikaci a schopnost improvizace a reakce.

  • Díky poznání svého těla a usazení v něm získáváte větší sebejistotu.

  • Procítíte své emoce a naučíte se s nimi lépe pracovat.

  • V intimní atmosféře si můžete dovolit vytancovat ze sebe i své hlubší životní problémy – strach, pocity křivdy, úzkosti, hněv, které vám mohou bránit v tvorbě a prožívání klidu.

  • Díky průvodci tancem se opět naladíte zpět do radosti.

Rozsah kurzu

Víkend = pátek až neděle (5 x 3 hodiny)

Lektor Mgr. Zuzana Zaharowská

Se skupinami lidí různého složení pracuje v oblasti rozvoje kompetencí od roku 2007. Předně šlo o kompetence rodičovské, které jsou i kompetencemi pro život, jako je komunikace, práce s emocemi, tvorba změny v životě, empatie … Ve své práci čerpá také z dřívějších zkušeností, kdy pracovala s lidmi jako sociální pracovnice Fondu ohrožených dětí a jako lektor kurzů pro sociální pracovníky a pěstouny. Poslední dva roky se zaměřuje na vědomý spontánní tanec a dechová cvičení ve zpěvu. Práci s tělem ve spojení s emocemi a uvědoměním nyní vidí jako nejefektivnější cestu, jak se rozvíjet. Každý týden se setkává v tanci a pohybu s desítkami lidí.

Termíny kurzů – možnost přihlášení

Aktuálně není vypsán žádný termín kurzu. Máte-li zájem o informaci v momentě, kdy bude vypsán nový termín kurzu, prosím zanechte nám zde svůj e-mail:

Odeslat

Objednávka kurzu pro organizaci

Máte-li zájem o kurz na objednávku pro kolektiv pracovníků přímo ve vaší organizaci, prosím zanechte nám zde svou e-mailovou adresu. Ozveme se Vám.

Odeslat