Krizová intervence „tváří v tvář“

Akreditace MPSV: A2021/1087-SP/PC/PP/VP

Objednávka kurzuTermíny-přihlášení

Kurz nabízíme pouze na OBJEDNÁVKU organizace.

Výcvik krizové intervence v rozsahu 80 hodin nabízí ucelený nástroj komunikačních technik a dovedností, které pomohou pracovníkovi provázet klienta obtížnými životními situacemi.

Připraví účastníka pro výkon krizové intervence tváří v tvář, který tak bude umět reagovat na různá obtížná témata v krizové komunikaci s klientem. Účastník bude schopen provést klienta krizovou situací, zvládne mu pomoci ve zklidnění, pomůže mu v situaci se lépe zorientovat (najít cíl a zakázku spolupráce), stabilizovat ho a definovat zdroje, o které se může opřít. Pomůže mu kolem sebe postavit záchytnou sociální síť a ukáže, kde získá potřebné informace k řešení krizových situací. Účastník dokáže vyhodnotit a volit nejvhodnější komunikační strategie a zvládat techniky krizové intervence. Bude schopen vést krizový rozhovor a správně ho zacílit tak, aby pomohl klientovi aktivizovat svoje síly a dopomohl klientovi k tomu, aby lépe zvládl krizovou situaci. Současně účastník dokáže lépe pracovat v krizových a zátěžových situacích a dokáže tak lépe ochránit sám sebe.

Rozsah

  • 80 výukových hodin (5 dvoudenních setkání)

Profil absolventa

 

Podmínky účasti

 

,- Kč

Cena kurzu

Termíny kurzů – možnost přihlášení

Aktuálně není vypsán žádný termín kurzu. Máte-li zájem o informaci v momentě, kdy bude vypsán nový termín kurzu, prosím zanechte nám zde svůj e-mail:

Odeslat

Objednávka kurzu pro organizaci

Máte-li zájem o kurz na objednávku pro kolektiv pracovníků přímo ve vaší organizaci, prosím zanechte nám zde svou e-mailovou adresu. Ozveme se Vám.

Odeslat