Krizová intervence distanční formou (telefon, online)

Akreditace MPSV: A2021/1088-SP/PC/VP

Objednávka kurzuTermíny-přihlášení

Kurz nabízíme pouze na OBJEDNÁVKU organizace.

Komplexní výcvik pro pracovníky sociálních služeb a pomáhajících odborníků, kteří pracují s klienty převážně distanční formou. Komunikují s klienty zejména po telefonu, online nebo mailem a řeší s nimi jejich obtížné životní situace. Často se jedná o témata jako je pokus o sebevraždu, komunikace s pozůstalými, rozvodové situace, týrané děti nebo jiné tíživé situace.

Absolvent tohoto vzdělávání bude znát specifika online/telefonického prostředí. Bude umět zacházet a provádět intervenci přímo v tomto prostředí. Bude schopen stanovit cíl spolupráce, stabilizovat klienta a provést ho obtížnou životní situací nebo nasměrovat na klíčové zařízení, které mu poskytne odbornou podporu.

Rozsah

  • 80 výukových hodin

Forma výuky

Forma vzdělávacího programu je distanční, aby účastníci získali potřebné kompetence a praxi přímo v prostředí, které budou nejvíce ve své práci využívat. Školení bude interaktivní, nácvikové. Probíhá na platformě ZOOM.

Profil absolventa

Absolvent výcviku „Krizová intervence distanční formou“ bude splňovat minimální kvalifikaci dle Asociace poskytovatelů krizové pomoci (dále jen APKP). Získané znalosti a dovednosti mohou absolventi uplatnit v krizových centrech, linkách pomoci nebo jako rozšíření kvalifikace odborníků na poli OSPOD, kuratela, PMS, aj.

 

,- Kč

Cena kurzu

Termíny kurzů – možnost přihlášení

Aktuálně není vypsán žádný termín kurzu. Máte-li zájem o informaci v momentě, kdy bude vypsán nový termín kurzu, prosím zanechte nám zde svůj e-mail:

Odeslat