Hranice a konflikt v pomáhajících profesích

Akreditace MPSV: A2022/0681-SP/PC/PP/VP

Objednávka kurzuTermíny-přihlášení

Cílem kurzu je pomoci sociálním pracovníkům rozšířit kompetence (dovednosti a znalosti) v oblasti hranic, jejich stavby, pevnosti, zranitelnosti a ovlivnitelnosti, sociální identity, osobní a profesionální hranice a práce s problémovými klienty.

Účastníci dále získají širší znalosti z oblasti konfliktů a svého konfliktního stylu, způsobu zvládání konfliktů. Budou schopni mnohem lépe pracovat s problémovými klienty, budou sami méně konfliktní a jejich reakce na konflikty s klienty a kolegy budou kvalitnější.

Forma výuky

Teoretická část kurzu bude zahrnovat přednášky, ale i práci ve skupině s využitím metody brainstorming. Součástí praktické části kurzu bude nácvik modelových situací, práce se sebereflexí a hledání alternativních cest řešení konfliktu.

Rozsah

  • 8 hod (9:00 – 16:30h)
2 290 Kč

Cena kurzu

Termíny kurzů – možnost přihlášení

Datum / čas Název kurzu a místo konání Pozn.
16.11.
9:00 - 16:30
Hranice a konflikt v pomáhajících profesích Štefan Schwarc,
MPSV, Praha

Aktuálně není vypsán žádný termín kurzu. Máte-li zájem o informaci v momentě, kdy bude vypsán nový termín kurzu, prosím zanechte nám zde svůj e-mail:

Odeslat

Objednávka kurzu pro organizaci

Máte-li zájem o kurz na objednávku pro kolektiv pracovníků přímo ve vaší organizaci, prosím zanechte nám zde svou e-mailovou adresu. Ozveme se Vám.

Odeslat