Dechová a relaxační cvičení
pro uvolnění emočního napětí

Akreditace MPSV: A2022/1104-SP/PC/PP/VP
Akreditace MSMT-34728/2022-4-201

Objednávka kurzuTermíny-přihlášení

Cílem kurzu je osvojit si pestrou škálu nástrojů, které pomohou uvolnit tělo a uklidnit mysl. Jedná se o pohybová, relaxační a dechová cvičení, uzpůsobená pro práci s dětmi, využijí je dospívající i dospělí. Cvičení jsou primárně určená k rychlému zklidnění se na fyzické i psychické úrovni, k pravidelné psychohygieně, jsou to užitečné nástroje pro práci s emocemi.

Cvičení pomáhají klientovi zastavit se, uvědomit si, co prožívá, vytváří prostor pro regulaci následného chování. Jsou tedy vhodným nástrojem pro práci s emocemi a stresovými situacemi. Cvičení je možné použít ve chvíli zaplavení emocí, při větším stresu, ale také jako pravidelný psychohygienický rituál. Přirozeně tak rozvíjíme sebevědomí a odolnost v náročných situacích. Je možné je využít individuálně nebo ve skupině. Kurz je praktický, účastníci si cvičení vyzkouší, mohou je ihned začít využívat při práci s klienty i pro vlastní psychohygienu.

Pro koho je tento kurz

Pro pracovníky v sociální oblasti, kteří pracují s dětmi, s dospívajícími i dospělými klienty: sociální pracovníci, pracovníci v sociálních službách, pracovníci sociálně-právní ochrany dětí.

Pro pedagogy, asistenty pedagoga, psychology a psychoterapeuty, kteří chtějí do své praxe zařadit relaxaci, práci s tělem a emocemi.

Forma výuky

Forma kurzu je praktická a interaktivní.

Rozsah

  • 8 hod (9:00 – 16:30h)
2 690 Kč

Cena kurzu

Termíny kurzů – možnost přihlášení

Datum / čas Název kurzu a místo konání Pozn.
12.10.
9:00 - 16:30
Dechová a relaxační cvičení pro uvolnění emočního napětí Z. Průchová, MPSV, MŠMT Praha

Aktuálně není vypsán žádný termín kurzu. Máte-li zájem o informaci v momentě, kdy bude vypsán nový termín kurzu, prosím zanechte nám zde svůj e-mail:

Odeslat

Objednávka kurzu pro organizaci

Máte-li zájem o kurz na objednávku pro kolektiv pracovníků přímo ve vaší organizaci, prosím zanechte nám zde svou e-mailovou adresu. Ozveme se Vám.

Odeslat