Chatová krizová intervence

Akreditace MPSV: A2023/0448-SP/PC/VP

Objednávka kurzuTermíny-přihlášení

NOVÝ KURZ – ONLINE

Kurz chatové krizové intervence je určený k prohloubení znalostí krizových interventů nebo pracovníků, kteří pracují s krizí a v krizových službách a potřebují svoji činnost rozšířit o online komunikaci.

Cílem kurzu je pochopit a akcentovat specifika chatové krizové intervence, její rizika a rozšířit si dovednosti, které vedou ke stabilizaci klienta v tomto prostředí. Praktickým nácvikem během kurzu získá absolvent zkušenosti s chatovou krizovou intervencí a osvojí si techniky komunikace pro zvládání obtížných životních situací klientů. Absolvent se naučí stabilizovat klienta v online prostředí, mapovat potřeby a pracovat se specifickými skupinami, které využívají virtuální prostředí.

Rozsah

  • 16 výukových hodin

Forma výuky

Forma vzdělávacího programu je distanční, aby účastníci získali potřebné kompetence a praxi přímo v prostředí, které budou nejvíce ve své práci využívat. Školení bude interaktivní, nácvikové. Probíhá na platformě ZOOM.

Pro koho je kurz určen

Pro účastníky, kteří absolvovali základní vzdělávací program na téma KRIZOVÁ INTERVENCE.

 

3 900,- Kč

Cena kurzu

Termíny kurzů – možnost přihlášení

Datum / čas Název kurzu a místo konání Pozn.
30.11. - 1.12.
8:30 - 16:00
NOVÝ ONLINE KURZ: Chatová krizová intervence Lenka Ottová,
MPSV, online

Aktuálně není vypsán žádný termín kurzu. Máte-li zájem o informaci v momentě, kdy bude vypsán nový termín kurzu, prosím zanechte nám zde svůj e-mail:

Odeslat