Cesta hrdiny –
úvod do přechodových rituálů

Akreditace MPSV: A2022/1018-SP/PC/PP/VP

Objednávka kurzuTermíny-přihlášení

Kurz je určen sociálním pracovníkům a dalším odborným v sociálních službách, kteří si chtějí rozšířit kompetence v oblasti práce s metaforou a tradičním modelem vycházejících z přechodových rituál.

Pracovníci se seznámí s přirozeným způsobem, jak pracovat s cílem a metaforou Cesty hrdiny, která může být převážně pro děti, mládež a mladé dospělé velmi motivační. Pracovníci nahlédnou do témat přechodových rituálů skrz metaforu Cesty hrdiny. Frekventanti tak získají základní pohled na práci s metaforou, hledání dojednávání a definování cíle a získají základní znalosti v daném tématu, které mohou dále rozšiřovat samostudiem nebo dalším odborným vzděláváním.

Forma výuky

Teoretické části kurzu budou probíhat formou interaktivní přednášky s využitím příkladů z praxe. Hlavní metodou praktické části kurzu bude nácvik dovedností a komunikačních technik. Každý blok bude zakončen reflexí a diskuzí prožitého či poznaného.

Rozsah

  • 8 hod (9:00 – 16:30h)
2 290 Kč

Cena kurzu

Termíny kurzů – možnost přihlášení

Datum / čas Název kurzu a místo konání Pozn.
24.11.
9:00 - 16:30
Cesta hrdiny - úvod do přechodových rituálů Štefan Schwarz,
MPSV, Praha

Aktuálně není vypsán žádný termín kurzu. Máte-li zájem o informaci v momentě, kdy bude vypsán nový termín kurzu, prosím zanechte nám zde svůj e-mail:

Odeslat

Objednávka kurzu pro organizaci

Máte-li zájem o kurz na objednávku pro kolektiv pracovníků přímo ve vaší organizaci, prosím zanechte nám zde svou e-mailovou adresu. Ozveme se Vám.

Odeslat