Emoce v jinakosti aneb co se v nás děje, když vybočujeme…

Emoce v jinakosti aneb co se v nás děje, když vybočujeme…

Když dospíváme, otevíráme a dokončujeme náš proces identity. Pokládáme si otázky, kdo jsme, jak to budu mít ve světě já. Odžíváme si a prožíváme emoce s tímto procesem spojené. Jenže, co když tímto procesem zjistím, že to můžu mít jinak než moji kamarádi, moje rodina, moje okolí?


Mgr. Jan Vojtko, psychoterapeut

Baví mě se neustále učit novým věcem. Prošel jsem všemi možnými cestami vzdělávání, které si nyní neustále rozšiřuji o jeden výcvik za druhým. Stihl jsem vystudovat na magistra na poli vzdělávání dospělých se specializací na psychologii. Věnuji se především párové a individuální terapii.

Mám za sebou výcviky v kognitivně-behaviorální terapii, navazující výcvik ve ve schéma terapii a v případě potřeb klientů využívám i bodyterapii, resp. terapeutickou práci s psychosomatikou. A pokračuji ve výcviku EFT – na emoce zaměřené terapie.

Kromě terapií se věnuji i vzdělávání dospělých ve všech možných formách. Od lektorování seminářů, facilitací, moderaci i koučování, ve kterém se spoléhám na výcvik v result coaching systému, včetně skupinového i intuitivního koučování.

Pár let jsem na volné noze a věnuji se podnikání, před tím jsem ale byl samozřejmě zaměstnaný na všemožných pozicích. Od interní přes marketingovou komunikaci, až po management learning and development útvaru.

Kromě toho píšu knížky pro děti, články pro dospělé a natáčím videa. Občas mě můžete slyšet i někde v rádiu. Svou práci miluji.

www.potetovana-duse.cz