Je to o lektorech?

Při výběru zvyšování své profesní kvalifikace v rámci povinného vzdělávání, či ze své vlastní aktivity, nás může vést potřeba řešení konkrétního problému. Půjdeme tedy po tématech vzdělávacích programů. Nebo nás budou zajímat organizace nabízející vzdělávání dle našich zkušeností s nimi, či dle referencí. Víme ale, že u rozhodování účastníků při výběru vzdělávání hraje svou roli i lektor. Proto je organizace také na svých stránkách představují. Velký vůz Sever není výjimkou. 

Výcvik Narativní práce s dětským traumatem lektoruje také Juraj. Tak se na něj „podívejte“.

Mgr. Juraj Žáček lektor, konzultant, kouč. Kizové intervence (SVSKI Praha), psychoterapeutické výcviky, systemická a narativní psychoterapie (ISZ-MC Praha) a celostní muzikoterapie (ÚJEP Ústí nad Labem), působení v mírových misích OSN (v Iráckém Kurdistánu a v Demokratické republice Kongo), teorie řízení mírových aktivit a základy humanitárního práva (US IP New York a DIILS Newport, USA), otázky základních lidských práv (IIHL San Remo, Itálie), problematika spolupráce při ochraně míru (L. B. P. CIPTC Cornwallis, Kanada).

Příspěvek byl publikován v rubrice Sever a jeho autorem je entry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.