WEBINÁŘ: Prevence syndromu vyhoření pochopením ženského cyklu

Datum: 5.11.
Čas: 16:00 - 17:00

Místo konání:
Webinář
on-line setkání
Česká republika

Anotace: V hodinovém povídání a následné diskuzi pochopíme, že v ženském těle se v průběhu měsíce odehrávají hormonální změny ovlivňující naše schopnosti, náladu i výkonnost. Řekneme si, jak se nerespektování těchto změn projevuje na našem zdraví a psychice, a může vést až k syndromu vyhoření. Co tedy pro sebe potřebujeme udělat? Získáme praktické rady, jak užitečně využít fáze našeho ženského cyklu.

Lektor: Mgr. Zuzana Zaharowská – sociální pedagožka, taneční lektorka, lektorka komunikace

Zuzana Zaharowská vede skupiny lidí v seberozvojových aktivitách již od roku 2008. Je magistrou sociální pedagogiky, prošla řadou výcviků a věnovala se lidem předně v oblasti rodičovských kompetencí. Od přípravy na porod, přes vývoj miminka, cvičení a masáží dětí po výchovu dětí a puberťáků. Také pracovala ve Fondu ohrožených dětí jako terénní sociální pracovnice. Od roku 2016 se zaměřuje na práci se skupinami lidí (předně se věnuje ženám) v oblasti odbourávání stresu a seberozvoje pomocí pohybu, tance, dechu a zpěvu. Sama je maminkou dvou dospívajících dětí, lektorkou na volné noze, takže o stresu ví své 🙂

Cena: 250 Kč. Po vyplnění přihlášky Vám bude mailem zaslána zálohová faktura. Podrobnější informace a odkaz pro připojení obdržíte den před konáním webináře.

Přihlásit se

Událost je již obsazena, pokud nám sdělíte Váš email. kontakt na sever@velkyvuz-sever.cz, budeme Vás evidovat jako náhradníka a kontaktujeme Vás, pokud se nějaké místo uvolní. Děkujeme. Vážíme si vašeho zájmu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Webinář a jeho autorem je entry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.