WEBINÁŘ: Péče o hlas

Datum: 10.11.
Čas: 17:00 - 18:00

Místo konání:
Webinář
on-line setkání
Česká republika

Anotace: Pracujete každý den se svým hlasem? Mluvíte s lidmi nebo přednášíte? Náš hlas jako nástroj potřebuje také péči. V hodinovém povídání a následné diskuzi vám představím cesty, kterými pečuji o svůj hlas já. Vycházet budu ze své praxe, kdy od malička zpívám, mám za sebou řadu namluvených reklam, nazpívaných písní, vedu celodenní semináře, taneční a pěvecké workshopy, které jsou náročné na hlas.

Lektor: Mgr. Zuzana Zaharowská – sociální pedagožka, taneční lektorka, lektorka komunikace

Zuzana Zaharowská vede skupiny lidí v seberozvojových aktivitách již od roku 2008. Je magistrou sociální pedagogiky, prošla řadou výcviků a věnovala se lidem předně v oblasti rodičovských kompetencí. Od přípravy na porod, přes vývoj miminka, cvičení a masáží dětí po výchovu dětí a puberťáků. Také pracovala ve Fondu ohrožených dětí jako terénní sociální pracovnice. Od roku 2016 se zaměřuje na práci se skupinami lidí (předně se věnuje ženám) v oblasti odbourávání stresu a seberozvoje pomocí pohybu, tance, dechu a zpěvu. Sama je maminkou dvou dospívajících dětí, lektorkou na volné noze, takže o stresu ví své 🙂

Cena: 250 Kč. Po vyplnění přihlášky Vám bude mailem zaslána zálohová faktura. Podrobnější informace a odkaz pro připojení obdržíte den před konáním webináře.

Přihlásit se

Událost je již obsazena, pokud nám sdělíte Váš email. kontakt na sever@velkyvuz-sever.cz, budeme Vás evidovat jako náhradníka a kontaktujeme Vás, pokud se nějaké místo uvolní. Děkujeme. Vážíme si vašeho zájmu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Webinář a jeho autorem je entry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.