WEBINÁŘ: Hry a techniky pro rozvoj dětí

Datum: 29.10.
Čas: 18:00 - 19:00

Místo konání:
Webinář
on-line setkání
Česká republika

Anotace: Ukázky a praktická použití kreativních technik, drobných her, komunikačních pomůcek, které pomáhají dospělým, aby lépe porozuměli dětem, jejich názorům, emocím a také samotným dětem, aby rozuměly samy sobě, vztahům a světu okolo sebe. Na přednášce si některé hry či pomůcky ukážeme, vyzkoušíme si je a budeme diskutovat, jak je bezpečně a citlivě použít. Součástí programu budou i tipy na knihy pro děti, weby a filmy, které jim pomáhají k sociálnímu rozvoji.  Budou vybrány techniky pro děti od 6 – 15 let.

Lektor: Mgr. Veronika Lošťáková – psycholožka, terapeutka

Lektorka se dlouhodobě věnuje terapiím a poradenství dětem, mládeži a jejich rodinám. V současnosti pracuje pro Centrum EFKO na severu Čech, kde poskytuje terapie rodinám s dětmi s psychiatrickou diagnózou nebo v jejím riziku. Ve své praxi uplatňuje hravý přístup, kreativitu a nácviky.

Cena: 250 Kč. Po vyplnění přihlášky Vám bude mailem zaslána zálohová faktura. Podrobnější informace a odkaz pro připojení obdržíte den před konáním webináře.

Přihlásit se

Přihlášky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Sever, Webinář a jeho autorem je entry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.