WEBINÁŘ: Dítě a stres aneb Jak dítěti pomoci

Datum: 25.11.
Čas: 18:00 - 19:00

Místo konání:
Webinář
on-line setkání
Česká republika

2. ČÁST WEBINÁŘE

(Není nutné se hlásit na oba webináře, vyberte si podle svého zájmu!)

Anotace: Děti mohou v životě zažívat změny. Ne všechny probíhají hladce a děti zatěžují (například přestup na jinou školu, rozchod rodičů, stěhování). Děti mohou zažívat náročné situace (delší nepřítomnost rodiče, konflikty mezi vrstevníky nebo s vedoucími kroužků, s učiteli, strach z konkrétní osoby, násilí).

Druhá část 2dílného webináře nabídne možnosti, jak pomoci, dětem, které náročné situace zažívají. Inspirujeme se základními kroky krizové intervence upravené pro děti a jejich chápání. Program bude věnován i pomoci dětem, které stres provází dlouhodobě.

Hodinový seminář nenahrazuje rychlý exkurz do dětské psychoterapie.

Lektor: Mgr. Veronika Lošťáková – psycholožka, terapeutka

Lektorka se dlouhodobě věnuje terapiím a poradenství dětem, mládeži a jejich rodinám. V současnosti pracuje pro Centrum EFKO na severu Čech, kde poskytuje terapie rodinám s dětmi s psychiatrickou diagnózou nebo v jejím riziku. Ve své praxi uplatňuje hravý přístup, kreativitu a nácviky.

Cena: 250 Kč. Po vyplnění přihlášky Vám bude mailem zaslána zálohová faktura. Podrobnější informace a odkaz pro připojení obdržíte den před konáním webináře.

 

Přihlásit se

Přihlášky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Sever, Webinář a jeho autorem je entry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.