WEBINÁŘ: Dítě a stres I aneb Projevy dítěte ve stresu

Datum: 26.10.
Čas: 18:00 - 19:00

Místo konání:
Webinář
on-line setkání
Česká republika

1. ČÁST WEBINÁŘE

(Není nutné se hlásit na oba webináře, vyberte si podle svého zájmu!)

Anotace: Děti mohou v životě zažívat změny. Ne všechny probíhají hladce a děti zatěžují (například přestup na jinou školu, rozchod rodičů, stěhování). Děti mohou zažívat náročné situace (delší nepřítomnost rodiče, konflikty mezi vrstevníky nebo s vedoucími kroužků, s učiteli, strach z konkrétní osoby, násilí).

První část 2dílného webináře bude věnována především teorii, utřídíme si pojmy stres a stresor. Nastíníme, jaké jsou tělesné i emoční projevy stresu a jaké známe odpovědi našeho organismu na stresovou situaci: útok, útěk, ztuhnutí, a jak se to projevuje na chování dítěte.

Lektor: Mgr. Petra Vorlíčková – Dětská psycholožka, lektorka

Vystudovala jednooborovou psychologii v Praze, dále absolvovala pětiletý psychoterapeutický výcvik, kvalifikaci si doplnila i několika dalšími kurzy a semináři z oblasti dětské psychologie (výcvik Sandtray-terapie v pískovišti apod.). Pracuje jako psycholog v Pedagogicko-psychologické poradně, kde diagnostikuje poruchy pozornosti, chování, nebo intelektu (ADHD, ADD, lehké mentální postižení). Dále si založila soukromou praxi, kde se věnuje terapeutické práci s dětmi a adolescenty. Zaměřuje se na celou škálu obtíží u dětí (traumata, úzkosti, deprese, poruchy chování, hyperaktivita apod.). Dále se věnuje lektorování  seminářů, webinářů a workshopů.

Cena: 250 Kč. Po vyplnění přihlášky Vám bude mailem zaslána zálohová faktura. Podrobnější informace a odkaz pro připojení obdržíte den před konáním webináře.

Přihlásit se

Přihlášky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Sever, Webinář a jeho autorem je entry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.