Využití komunikační sady Focus Box v rozhovoru s dítětem (obsazen)

Datum: 12.11.
Čas: 9:00 - 16:30

Místo konání:
CVRK Letná, s.r.o.
Milady Horákové 815/42
Praha 7

O kurzu:

Akreditace MPSV č. A2019/0155-SP/PC/PP

Akreditace MSMT-33181/2018-2-984

1denní, 8 výukových hodin

Lektor: Mgr. Zdeňka Svobodová

 

Využívá se při zjišťovacích rozhovorech, pro stanovení zakázky spolupráce a její pravidelné vyhodnocování, pro nalezení osobních zdrojů dítěte zvládání náročných situací, zjištění názoru a přání dítěte nebo v rozhovorech cílených na informování dítěte o dalším postupu pomoci (například při plánované změně výchovného prostředí, větší životní změně, postupu vyšetřování soudního či trestního, apod.). Sada Focus Box není psychodiagnostickou metodou.

Více informací o tématech a programu kurzu najdete zde.

 

Cena: 1 600 Kč

(nejsme plátci DPH)

 

Způsoby úhrady kurzů:

 • bankovním převodem

  na číslo účtu uvedené na faktuře

  Úhradu proveďte až po obdržení faktury !

  Variabilní symbol uveďte číslo faktury !

  Faktura bude zaslána v elektronické podobě na emailovou adresu uvedenou v přihlášce. Faktury zasíláme cca 2 – 3 týdny před kurzem s 14ti denní splatností.

 • hotově

  pokud nelze hradit převodem, lze také uhradit na místě hotově. V tomto případě je nutné hotovostní platbu oznámit předem emailem.

Jak se tam dostanete:

Podívejte se na mapu i s fotkou ZDE.

Kurz je již obsazen.

Přihlásit se

Událost je již obsazena, pokud nám sdělíte Váš email. kontakt na sever@velkyvuz-sever.cz, budeme Vás evidovat jako náhradníka a kontaktujeme Vás, pokud se nějaké místo uvolní. Děkujeme. Vážíme si vašeho zájmu.

Příspěvek byl publikován v rubrice FB, Sever a jeho autorem je entry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.