Psychohygiena pohybem a tancem (přesunut na 7.-9.8.)

Datum: 24.4. - 26.4.
Čas: 18:00 - 16:00

Místo konání:
Sál Valkýra
Křižíkova 67
Praha 8 - Karlín

O kurzu:

Akreditace MPSV č. A2018/0372-SP/PC/VP

Prožitkový víkend s vědomým pohybem a tancem, 16 výukových hodin

Lektor: Mgr. Zuzana Zaharowská

 

Sociální pracovníci a další pomáhající profese jsou často vystaveni velké zátěži. Povaha práce si žádá schopnost spolupráce v týmech, citlivou komunikaci s klienty, práci se svými emocemi, životní nadhled, schopnost orientovat se v často složité situaci samotného uživatele, řešit závažná dilemata plynoucí z pracovní role. Všechny tyto situace lze považovat za zátěžové a je třeba rozvíjet efektivní nástroje k jejich zvládání. Jedním z těchto nástrojů, který je vždy dostupný, je člověku jeho tělo a jeho pohyb.

Více informací o tématech a programu kurzu najdete zde.

 

Kurz je rozdělen do 5 výukových bloků:

pátek   18 – 21 hod.

sobota   9 – 12; 13 – 16 hod.

neděle   9 – 12; 13 – 16 hod.

 

Cena: 2 800 Kč

(nejsme plátci DPH)

 

Způsoby úhrady kurzů:

 • bankovním převodem

  na číslo účtu uvedené na faktuře

  Úhradu proveďte až po obdržení faktury !

  Variabilní symbol: uveďte číslo faktury !

  Faktura bude zaslána v elektronické podobě na emailovou adresu uvedenou v přihlášce. Faktury zasíláme cca 3 týdny před kurzem se splatností 14 dní.

 • hotově

  Pokud nelze hradit převodem, lze také uhradit na místě hotově. V tomto případě je nutné hotovostní platbu oznámit předem emailem.

 

Místo konání zde

 

Přihlásit se

Událost je již obsazena, pokud nám sdělíte Váš email. kontakt na sever@velkyvuz-sever.cz, budeme Vás evidovat jako náhradníka a kontaktujeme Vás, pokud se nějaké místo uvolní. Děkujeme. Vážíme si vašeho zájmu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Soukromý a jeho autorem je entry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.