ONLINE KURZ: Úvod do sebevražedného chování u dětí a mládeže (obsazen)

Datum: 6.4.
Čas: 8:30 - 16:00

Místo konání:
Webinář
on-line setkání
Česká republika

Akreditace MPSV: A2021/1404-SP/PC/PP/VP

Lektor: Mgr. Lenka Ottová

1denní, 8 výukových hodin, (4 bloky oddělené přestávkami, tj. 4 x 1,5 hod. výuky a 1,5 hod. přestávky). Pro úspěšné absolvování kurzu a vydání osvědčení  je potřeba zúčastnit se celého programu.

Cena: 1 950 Kč (cena je konečná, nejsme plátci DPH). Zálohová faktura Vám bude zaslána cca 3 týdny před kurzem mailem na adresu uvedenou v přihlášce.

Anotace: Sebevražda je v České republice druhou nejčastější příčinou úmrtí dětí a adolescentů. Výskyt tohoto fenoménu má stoupající tendenci, což je velmi znepokojivé. Více informací o tématech a programu kurzu najdete ZDE.

Školení probíhá na platformě ZOOM. Před zahájením kurzu od nás obdržíte podrobnější informace a odkaz na vstup do virtuální místnosti.

 

Přihlásit se

Událost je již obsazena, pokud nám sdělíte Váš email. kontakt na sever@velkyvuz-sever.cz, budeme Vás evidovat jako náhradníka a kontaktujeme Vás, pokud se nějaké místo uvolní. Děkujeme. Vážíme si vašeho zájmu.

Příspěvek byl publikován v rubrice SBV, Sever a jeho autorem je entry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.