NOVÝ ONLINE KURZ: Doprovázení v čase umírání – úvod do tématu

Datum: 12.12.
Čas: 8:30 - 16:00

Místo konání:
Webinář
on-line setkání
Česká republika

Akreditace MPSV: A2023/0449-SP/PC/PP/VP

Lektor: Mgr. Soňa Škvareninová, DiS.

1denní, 8 výukových hodin, (4 bloky oddělené přestávkami, tj. 4 x 1,5 hod. výuky a 1,5 hod. přestávky). Pro úspěšné absolvování kurzu a vydání osvědčení  je potřeba zúčastnit se celého programu.

Cena: 1 950 Kč (cena je konečná, nejsme plátci DPH). Zálohová faktura Vám bude zaslána cca 3 týdny před kurzem mailem na adresu uvedenou v přihlášce.

Anotace: Smrt, jakožto nevyhnutelná životní událost, se dříve či později dotkne každého z nás. Než se ocitneme v roli toho, kdo umírá, zažijeme pravděpodobně chvíle, kdy končí život někoho nám velmi blízkého. Taková zkušenost se nevyhýbá ani dětem. Jak ale podpořit v tomto těžkém období ty, kterým někdo umírá? Jak být oporou umírajícímu? A jak si poradit s vlastními emocemi? Více informací o tématech a programu kurzu najdete ZDE.

Naše online kurzy probíhají na platformě ZOOM. Chtěli bychom Vás upozornit, že podmínkou pro účast na kurzu je funkční kamera a mikrofon, jelikož se jedná o interaktivní kurz. Zároveň Vás můžeme ubezpečit, že kvůli citlivým údajům se z kurzu nepořizuje žádný záznam. Před zahájením kurzu od nás obdržíte podrobnější informace a odkaz na vstup do virtuální místnosti.

Přihlásit se

souhlas se zpracováním osobních údajů (ke stažení zde).
souhlasím s obchodními podmínkami (ke stažení zde).

Tyto údaje jsou potřebné pro vystavení osvědčení o absolvování kurzu a fakturaci.


Příspěvek byl publikován v rubrice Sever, UMR a jeho autorem je entry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.