Koučink/manažerská supervize pro vedoucí služeb

Datum: 24.6.
Čas: 13:00 - 15:00

Místo konání:
Webinář
on-line setkání
Česká republika

Lektor: Mgr. Robert Pik

Cena: zdarma

Webinář: On-line setkání vedoucích služeb v oblasti pomoci ohroženým dětem, rodinám a osobám v krizi. Komorní setkání (max. 5 osob) nabídne reflexi, vhled, jak Vaše služby/projekty běží a nabídne Vám inspiraci, jak s nimi dál, jak a zda je změnit, či vylepšit. Očekává se, že účastníci přinesou podněty k řešení ze svého pracoviště/projektu, a budou se zpětnou vazbou či názorem podílet na podpoře dalších účastníků setkání.

Po vyplnění přihlášky Vám přijde potvrzení s odkazem na vstup do virtuální místnosti webináře. Webinář funguje přes systém Webex. K připojení potřebujete počítač s internetem, reproduktor. Doporučujeme vstoupit do virtuální místnosti webináře o cca 10 min dříve a ověřit si, že technicky vše funguje.

 

Přihlásit se

Událost je již obsazena, pokud nám sdělíte Váš email. kontakt na sever@velkyvuz-sever.cz, budeme Vás evidovat jako náhradníka a kontaktujeme Vás, pokud se nějaké místo uvolní. Děkujeme. Vážíme si vašeho zájmu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Konference, Sever a jeho autorem je entry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.