Komplexní výcvik krizové intervence se zaměřením na děti a mládež, 160 h.

Datum: 24.2. - 25.2.
Čas: 9:00 - 16:30

Místo konání:
Hotel a školící středisko Marianeum
Máchova 7
Praha 2 - Vinohrady

Akreditace MPSV: A2020/1030-SP/PC

Lektoři:  Mgr. Filip Hajna, Mgr. Martina Dohnalová

Anotace: Komplexní výcvik krizové intervence připraví odborníky na práci s lidmi, kteří zažívají obtížné životní situace a to v komunikaci po telefonu nebo tváří v tvář. Program Vás naučí pracovat s klienty napříč všemi věkovými skupinami, ale klade si za cíl vyzdvihnout témata, která nejvíce zasahují skupinu dětí a dospívajících. Více informací o tématech a programu kurzu: zde

Rozsah: 160 výukových hodin

Kurz je realizován formou 10 dvoudenních setkáních ve frekvenci 1x měsíčně.

Cena: 36 950 Kč.. (cena je konečná, nejse plátci DPH). Zálohová faktura Vám bude zaslána v prosinci 2022 mailem na adresu uvedenou v přihlášce. Po dohodě lze rozdělit platbu do čtyř splátek.

Víkendové termíny výcviku: BUDOU UPŘESNĚNY

  1. 24. – 25.2.2024

  2.TERMÍN

  3.TERMÍN

  4. TERMÍN bude probíhat ONLINE

  5.TERMÍN

  6.TERMÍN

  7.TERMÍN

  8.TERMÍN

  9.TERMÍN

10.TERMÍN

 

Místo konání: BUDE UPŘESNĚNO

 

Podmínky účasti:

  • Po odeslání přihlášky Vás prosíme o zaslání motivačního dopisu, který obsahuje základní údaje ze strukturovaného životopisu (vzdělání, pracovní zkušenosti), proč máte zájem se přihlásit do výcviku a jaká jsou Vaše očekávání od vzdělávacího programu. V případě doplňujících dotazů si pořádající organizace vyhrazuje právo zájemce kontaktovat.
  • Mezi naší vzdělávací organizací a účastníkem vznikne smluvní vztah.
  • Účastníci, kteří absolvují kurz, dostanou potvrzení o počtu absolvovaných hodin. Pro obdržení akreditovaného osvědčení musí frekventanti splnit minimální rozsah 90 % z předepsaných hodin a musí úspěšně projít evaluací své práce (závěrečný test, praktický nácvik v modelové situaci). K evaluaci práce dojde na posledním závěrečném setkání. Absenci nad 10% řeší systém náhrad formou odborných konzultací s lektory nad rámec termínů kurzu (viz výcviková smlouva), účastník si konzultace hradí sám, nejsou součástí ceny výcviku.

Minimální počet účastníků pro otevření kurzu: 13

Realizátor si vyhrazuje právo na případnou změnu ve formě výuky (například online), v časovém schématu či v termínech ze závažných provozních důvodů.

Přihlásit se

Událost je již obsazena, pokud nám sdělíte Váš email. kontakt na sever@velkyvuz-sever.cz, budeme Vás evidovat jako náhradníka a kontaktujeme Vás, pokud se nějaké místo uvolní. Děkujeme. Vážíme si vašeho zájmu.

Příspěvek byl publikován v rubrice KID, Sever a jeho autorem je entry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.