Hlas jako nástroj komunikace

Datum: 6.3.
Čas: 9:00 - 16:30

Místo konání:
Sál Valkýra
Křižíkova 67
Praha 8 - Karlín

O kurzu:

Akreditace MPSV č. A2019/0672-SP/PC/PP/VP

1denní, 8 výukových hodin

Lektor: Mgr. Zuzana Zaharowská

 

Jedním z hlavních nástrojů sociálních pracovníků a dalších pracovníků pomáhajících profesí je hlas a dech. A to hned v několika rovinách. Práce s dechem dlouhodobě i okamžitě ovlivňuje vývoj krizové situace, míru stresové zátěže, dopad situace na fyzické i psychické zdraví. Schopnost ovládat svůj hlas zase ovlivňuje naši interakci s okolím. Hlasem můžeme uklidnit sebe i druhého. Jeho upevněním zlepšujeme své vystupování, sebevědomí, dodáváme tak i druhým pocit bezpečí, klidu a stability, což jsou dovednosti potřebné pro všechny pracující s lidmi a vyskytující se v krizových situacích. Uvědomění si svých hlasových a dechových stereotypů má dopad na naše zdraví, soukromé i pracovní interakce.

Více informací o tématech a programu kurzu najdete zde.

 

Cena: 1 600 Kč

(nejsme plátci DPH)

 

Způsoby úhrady kurzů:

 • bankovním převodem

  na číslo účtu uvedené na faktuře

  Úhradu proveďte až po obdržení faktury !

  Variabilní symbol: uveďte číslo faktury !

  Faktura bude zaslána v elektronické podobě na emailovou adresu uvedenou v přihlášce. Faktury zasíláme cca 3 týdny před kurzem se splatností 14 dní.

 • hotově

  Pokud nelze hradit převodem, lze také uhradit na místě hotově. V tomto případě je nutné hotovostní platbu oznámit předem emailem.

 

Místo konání zde

Přihlásit se

Přihlášky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Příspěvek byl publikován v rubrice HK, Sever a jeho autorem je entry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.