e-learning: V pohodě každý den

Datum: 30.11. - 31.12.
Čas: Celý den

Místo konání:
e-learning
on-line kurz
na internetu

Rozsah:

8 hodin

Anotace:

Stresu a jeho zátěži, kterou nám způsobuje, se v současnosti nevyhne už téměř nikdo. Máme ale mnoho cest, jak si od něj ulevit. Jak se posílit a cítit se dobře, prožívat den s energií a v radosti, i když zažíváme pracovní, rodinné či jiné starosti. V našem videokurzu se dozvíte jak teoretické, ale předně si ukážeme praktické cesty, jak se cítit každý den v pohodě. Od kurzu můžete očekávat návody na drobná cvičení těla i mysli, relaxace a příjemné zamyšlení nad běžným dnem každého z nás.

Lektor:

Mgr Zuzana Zaharowská – sociální pedagožka, lektorka

Zuzana Zaharowská vede skupiny lidí v seberozvojových aktivitách již od roku 2008. Je magistrou sociální pedagogiky, prošla řadou výcviků a věnovala se lidem předně v oblasti rodičovských kompetencí. Od přípravy na porod, přes vývoj miminka, cvičení a masáží dětí po výchovu dětí a puberťáků. Také pracovala ve Fondu ohrožených dětí jako terénní sociální pracovnice. Od roku 2016 se zaměřuje na práci se skupinami lidí (předně se věnuje ženám) v oblasti odbourávání stresu a seberozvoje pomocí pohybu, tance, dechu a zpěvu. Sama je maminkou dvou dospívajících dětí, lektorkou na volné noze, takže o stresu ví své 🙂

Jak správně vyplnit přihlášku

a) Hlásím se jako pěstoun jednotlivec

Pokud se hlásíte jako pěstoun jednotlivec, který si kurz hradí sám, není třeba uvádět IČO organizace (do daného pole můžete napsat xxx). Informace o doprovodné organizaci v následujících polích však potřebujeme. Jako fakturační adresu uveďte svou adresu bydliště.

b) Objednáváme kurz pro pěstouna/y jako doprovodná organizace

Pokud objednáváte kurz pro pěstouna/y jako doprovodná organizace, v poli „Kontaktní e-mail na pěstouna“ zvolte ten email, na který máme pěstounovi zaslat vstupní heslo do kurzu. Může být i Váš, nicméně je pak důležité pohlídat si, že jste pěstounovi předali všechny informace. Fakturační adresa je adresou Vaší doprovodné organizace.

Pokud chcete využít objednávky pro více pěstounů, kontaktujte nás emailem na sever@velkvuz-sever.cz a prozatím nevyplňujte přihlašovací formulář.

Přihlásit se

souhlas se zpracováním osobních údajů (ke stažení zde).
souhlasím s obchodními podmínkami (ke stažení zde).

Tyto údaje jsou potřebné pro vystavení osvědčení o absolvování kurzu a fakturaci.


Příspěvek byl publikován v rubrice E-learning a jeho autorem je Lukáš Kučera. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.