e-learning: Spolupráce pěstouna se školou

Datum: 1.1. - 31.12.
Čas: Celý den

Místo konání:
e-learning
on-line kurz
na internetu

Rozsah:

4 hodiny

Anotace:

Tento e-learning je zaměřen na spolupráci pěstounů se školou. Přináší návod, jak komunikovat s paní učitelkou i vedením. Jakým způsobem dopředu probrat situace, které mohou ve škole nastat? Jaké jsou nejčastější školní obtíže dětí v náhradní rodinné péči a jak jim předcházet? Na tyto i další otázky Vám nabídneme odpovědi.

Nevíte, na koho se obrátit, když má dítě potíže s učením, chováním, či v oblasti prožívání? Druhá část e-learningu je věnována síti pomoci pro dětského klienta. Mapuje různé druhy služeb, které je možno v souvislosti s dětmi využít.

Lektorka:

Mgr. Petra Vorlíčková – psycholožka, dětská psycholožka, lektorka

Vystudovala jednooborovou psychologii v Praze, dále absolvovala pětiletý psychoterapeutický výcvik, kvalifikaci si doplňovala i několika dalšími kurzy a semináři z oblasti dětské psychologie (výcvik Sandtray-terapie v pískovišti apod.).

Pracuje jako psycholog v Pedagogicko-psychologické poradně, kde diagnostikuje poruchy pozornosti, chování, nebo intelektu (ADHD, ADD, lehké mentální postižení). Dále si založila soukromou praxi, kde se věnuje terapeutické práci s dětmi a adolescenty. Zaměřuje se na celou škálu obtíží u dětí (traumata, úzkosti, deprese, poruchy chování, hyperaktivita apod.). Dále se věnuje lektorování  seminářů, webinářů a workshopů. 

Jak správně vyplnit přihlášku

a) Hlásím se jako pěstoun jednotlivec

Pokud se hlásíte jako pěstoun jednotlivec, který si kurz hradí sám, není třeba uvádět IČO organizace (do daného pole můžete napsat xxx). Informace o doprovodné organizaci v následujících polích však potřebujeme. Jako fakturační adresu uveďte svou adresu bydliště.

b) Objednáváme kurz pro pěstouna/y jako doprovodná organizace

Pokud objednáváte kurz pro pěstouna/y jako doprovodná organizace, v poli „Kontaktní e-mail na pěstouna“ zvolte ten email, na který máme pěstounovi zaslat vstupní heslo do kurzu. Může být i Váš, nicméně je pak důležité pohlídat si, že jste pěstounovi předali všechny informace. Fakturační adresa je adresou Vaší doprovodné organizace.

Pokud chcete využít objednávky pro více pěstounů, kontaktujte nás emailem na sever@velkvuz-sever.cz a prozatím nevyplňujte přihlašovací formulář.

Přihlásit se

souhlas se zpracováním osobních údajů (ke stažení zde).
souhlasím s obchodními podmínkami (ke stažení zde).

Tyto údaje jsou potřebné pro vystavení osvědčení o absolvování kurzu a fakturaci.


Příspěvek byl publikován v rubrice E-learning a jeho autorem je Lukáš Kučera. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.