e-learning: Šikana, kyberšikana a jak s ní zacházet

Datum: 1.1. - 31.12.
Čas: Celý den

Místo konání:
e-learning
on-line kurz
na internetu

Rozsah: 

4 hodiny

Anotace:

Seminář je zaměřený jako úvod do problematiky šikany z pohledu rodiče, pěstouna, vychovatele. Snaží se odpovědět na nejčastější dotazy dospělých o tom co šikana je, jak jí rozeznám, jak pracovat s dítětem co je obětí šikany nebo je agresorem. Odpovídá také na to, co se bude dít, jak má postupovat rodič i pedagog, který se o šikaně dozví. 

Lektor:

Mgr. Filip Hajna – Sociální pedagog, vychovatel, sociální pracovník

Autor kurzu je psychoterapeut a krizový intervent. Zaměřuje se se na práci s dětmi a dospívajícími v obtížných životních situací, jako jsou například vývojové a vztahové krize, práce s emocemi a komplikované vztahy.

Jak správně vyplnit přihlášku

a) Hlásím se jako pěstoun jednotlivec

Pokud se hlásíte jako pěstoun jednotlivec, který si kurz hradí sám, není třeba uvádět IČO organizace (do daného pole můžete napsat xxx). Informace o doprovodné organizaci v následujících polích však potřebujeme. Jako fakturační adresu uveďte svou adresu bydliště.

b) Objednáváme kurz pro pěstouna/y jako doprovodná organizace

Pokud objednáváte kurz pro pěstouna/y jako doprovodná organizace, v poli „Kontaktní e-mail na pěstouna“ zvolte ten email, na který máme pěstounovi zaslat vstupní heslo do kurzu. Může být i Váš, nicméně je pak důležité pohlídat si, že jste pěstounovi předali všechny informace. Fakturační adresa je adresou Vaší doprovodné organizace.

Pokud chcete využít objednávky pro více pěstounů, kontaktujte nás emailem na sever@velkvuz-sever.cz a prozatím nevyplňujte přihlašovací formulář.

 

Přihlásit se

souhlas se zpracováním osobních údajů (ke stažení zde).
souhlasím s obchodními podmínkami (ke stažení zde).

Tyto údaje jsou potřebné pro vystavení osvědčení o absolvování kurzu a fakturaci.


Příspěvek byl publikován v rubrice E-learning a jeho autorem je Lukáš Kučera. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.