e-learning: Předškolní dovednosti

Datum: 1.1. - 31.12.
Čas: 0:00

Místo konání:
e-learning
on-line kurz
na internetu

Rozsah:

8 hodin

Anotace:

Tento e-learning je určen všem, kteří doma pečují o malé předškoláky. Dozvědí  se zde ucelené a přehledné  informace, jak můžou dětem s přípravou do školy pomoci. Vše je podáváno s ohledem na praxi a běžný život v rodině a obsahuje mnoho praktických ukázek a návodů.

V e-learningu se mohou rodiče a pečovatelé dozvědět, jak  dětem přípravu na školu usnadnit, jaké pomůcky jsou vhodné i jak případně upravit prostředí. Dále se kurs věnuje tématu, jak se děti učí a jak pohlížet na jejich silné a slabé stránky. Rodiče a pečovatelé zde najdou informace, co by děti měly před nástupem do školy umět a jak jim pomoct, pokud jim něco nejde. Důležitým tématem je také řešení problémů – kdy a na koho se obrátit, když mají rodiče či pečovatelé nějaké pochybnosti.

Lektorka:

Mgr. Ivana Mátlová – speciální pedagožka

Již téměř 20 let pracuji jako speciální pedagog a to zejména s dětmi předškolního a mladšího školního věku. Dlouhodobě a cíleně se věnuji dětem s Poruchami autistického spektra a jejich rodinám.

Během své praxe jsem pracovala jako učitelka v běžné i speciální Mateřské škole, jako terénní pracovník Rané péče pro děti s Poruchami autistického spektra a také jako učitel ve Speciální Mateřské škole a na prvním stupni Speciální Základní školy ve Velké Británii. Nyní pracuji jako poradce a terapeutka pro děti s Poruchami autistického spektra a jako učitelka v běžné Mateřské škole. Kromě toho také spolupracuji se školami a věnuji se přednáškové činnosti.

Moje práce mě moc baví a dává mi smysl. Hledat cesty k dětem, které nechtějí spolupracovat je někdy detektivka a velké dobrodružství, které není vždycky jednoduché. Ale – vidět dítě, které rozkvete a  provázet rodiče, kteří konečně začnou vidět světlo na konci tunelu – to prostě stojí za to.

Jak správně vyplnit přihlášku

a) Hlásím se jako pěstoun jednotlivec

Pokud se hlásíte jako pěstoun jednotlivec, který si kurz hradí sám, není třeba uvádět IČO organizace (do daného pole můžete napsat xxx). Informace o doprovodné organizaci v následujících polích však potřebujeme. Jako fakturační adresu uveďte svou adresu bydliště.

b) Objednáváme kurz pro pěstouna/y jako doprovodná organizace

Pokud objednáváte kurz pro pěstouna/y jako doprovodná organizace, v poli „Kontaktní e-mail na pěstouna“ zvolte ten email, na který máme pěstounovi zaslat vstupní heslo do kurzu. Může být i Váš, nicméně je pak důležité pohlídat si, že jste pěstounovi předali všechny informace. Fakturační adresa je adresou Vaší doprovodné organizace.

Pokud chcete využít objednávky pro více pěstounů, kontaktujte nás emailem na sever@velkvuz-sever.cz a prozatím nevyplňujte přihlašovací formulář.

Přihlásit se

souhlas se zpracováním osobních údajů (ke stažení zde).
souhlasím s obchodními podmínkami (ke stažení zde).

Tyto údaje jsou potřebné pro vystavení osvědčení o absolvování kurzu a fakturaci.


Příspěvek byl publikován v rubrice E-learning a jeho autorem je Lukáš Kučera. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.