Pracovníci organizace Za sklem o. s. se zúčastnili skvělého kurzu Psychohygiena pohybem
a tancem s úžasnou lektorkou Zuzkou Zaharowskou. Pracujeme s lidmi s poruchou autistického spektra a kurz jsme absolvovali v době, kdy se naše organizace stěhovala do nových prostor. Po únavném balení věcí a stěhování, v nás tři dny plné nepopsatelné energie zanechaly nespočet pozitivních zážitků, posílení fungování týmu, objevování sebe sama, načerpání nové energie, inspirace a radosti z pohybu a tance. Především jsme se ve stěhovacím shonu zastavili a do nových prostor vnesli spoustu pozitivní energie skrz tanec, hudbu, relaxaci, uvolnění, smích…

Na kurzu jsme nejvíce ocenili přístup lektorky, která se od prvního okamžiku přirozeně naladila na naši skupinu a rozehnala v nás prvotní rozpaky. Její přístup byl velmi profesionální a zároveň přátelský, přirozený a inspirující. Velmi oceňujeme zařazení krátké teorie, která však byla nesmírně důležitá pro pochopení toho, co jsme dělali. Kromě tance a pohybu jsme získali inspiraci na práci s dechem, relaxační techniky či metody krátkých automasážních technik pro uvolnění nebo práci s emocemi skrz pohybová cvičení.

Celý kurz byl nabitý pozitivní náladou a očekáváním toho, co ještě přijde. Všechny aktivity, metody, techniky, jsme si společně užívali.

Na závěr bychom rádi dodali, že tento kurz bychom doporučili všem lidem, nejen z pomáhajicích profesí, aby skrz pohyb a tanec mohli objevit sami sebe, zastavit se a jen tak být. Protože smysl pro rytmus a pohyb má v duši každý, i když o tom není sám přesvědčen ☺.

Mockrát děkujeme za nezapomenutelné zážitky a těšíme se třeba někdy na viděnou.

Tým organizace Za sklem o. s.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ohlasy na kurzy a jeho autorem je entry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.